Pomysły na kwarantannę

List do rodziców

Drodzy Rodzice,

Od kilku tygodni kraj nasz zmaga się z chorobotwórczym wirusem SARS-COV-2. Sytuacja ta jest wyzwaniem zarówno dla naszego Państwa, jak i dla każdego pojedynczego obywatela.
Na dzień dzisiejszy obserwujemy przyrost nowych zakażeń, jednakże wg ekspertów szczyt zachorowań powinien nastąpić niebawem.

Minister Zdrowia wprowadza kolejne obostrzenia zwracając się do obywateli o zrozumienie nowych zasad i ich przestrzeganie.

Mając to na uwadze, zwracamy się do Państwa z apelem – chrońmy nasze dzieci!

Chrońmy zdrowie i życie członków naszych rodzin i naszych przyjaciół!

Pozostańmy w domach!

Okres kwarantanny jest czasem wzmożonego wysiłku zarówno dla Państwa, ale też dla Waszych dzieci – więc wspierajmy je, angażujmy w nowe działania, dbajmy o to by czas w którym pozostają w odosobnieniu od swoich przyjaciół spędzili kreatywnie.

Decyzją Ministra Edukacji uruchomiono program zajęć prowadzonych z wykorzystaniem Internetu.

Jest to sytuacja nowa zarówno dla uczniów, ale też dla nauczycieli. Pragniemy jednak Państwa zapewnić, że każdy nauczyciel naszej Szkoły i wychowawca Internatu pozostaje w pełnej dyspozycji dla uczniów i wychowanków w godzinach swojej pracy.

Każdy uczeń i wychowanek może zgłaszać swoje uwagi, spostrzeżenia czy problemy do swoich wychowawców i nauczycieli (kontakt poprzez e-mail).

Jesteśmy gotowi wspierać swoich uczniów zarówno w zakresie realizowanej podstawy programowej, jak również w miarę swoich umiejętności, w kwestiach związanych z funkcjonowaniem uczniów (wychowanków) w obecnej sytuacji życiowej.

Pozostajemy również w dyspozycji dla Was drodzy Rodzice. Możecie Państwo podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, nurtującymi Was pytaniami czy uwagami do naszej pracy z uczniami.

W miarę posiadanych możliwości będziemy wyciągać wnioski i doskonalić nasze działania z myślą o Waszych dzieciach, a naszych uczniach (wychowankach).

Dyrekcja Szkoły i Nauczyciele