Spotkanie z dziećmi - warsztaty - "Las w słoiku"

27 lutego kolejny raz gościliśmy w naszej szkole wychowanków Placówki Opiekuńczo -Wychowawczej w Katowicach - Dąbrówce Małej. Na dzieci czekała miła niespodzianka – Pani Justyna Guza przygotowała dla nich warsztaty z wykonywania kompozycji „Las w słoiku”. Powstały prawdziwe arcydzieła, które dzieci mogły zabrać ze sobą. Na zakończenie spotkanie odbyła się zabawa w podchody na terenie szkoły. Plan zawodów przygotowała Julia z klasy 5Ap.

Z całego serca dziękujemy uczniom za opiekę nad dziećmi oraz przygotowanie poczęstunku. Podziękowania dla Pani Justyny i Julii, Pani Danusi, Wiktorii, Julii, Nataszy, Natalii, Wiktorii, Emilki, Ani, Julii, Wiktorii, Lenki, Tosi, Emila i innych, którzy włączyli się w przygotowanie akcji.