Wigilia dla dzieci z parafii św. Antoniego

20 grudnia 2023 r. odbyła się Wigilia w Domu Parafialnym dla 50 dzieci z parafii św. Antoniego w Dąbrówce Małej oraz Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. W przygotowaniach do uroczystości uczestniczyła młodzież z klasy 5 A TB. Wykonali takie „prozaiczne” czynności jak ustawienie stolików i nakrycie ich obrusami oraz ułożenie dekoracji świątecznych. Taki drobny gest aby dzieci przyjemnie spędziły ten wspólny Wigilijny czas. Była modlitwa prowadzona przez proboszcza parafii ks. Andrzeja Norasa, dzielenie się opłatkiem i spożycie Wieczerzy Wigilijnej. Następnie był czas na śpiewanie kolęd i częstowanie się ciasteczkami. Na zakończenie dzieci otrzymały świąteczne paczki ze słodkościami. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!