Odwiedzili nas

XL TAPE International

6 czerwca 2019 r. uczniowie klas:1 A TB oraz 2 a BZIS uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez przedstawiciela firmy XL TAPE International (z siedzibą w Kielcach). Jest to firma z ponad 20 – letnim doświadczeniem w produkcji i eksporcie taśm samoprzylepnych, a także wałków nowej generacji (330 – oparte na specjalistycznych, nowatorskich, różnorodnych pokryciach opracowanych przez Japońską firmę).

Firma posiada wewnętrzne procedury kontroli jakości, dlatego też wszystkie produkty marki Blue Dolphin są gruntownie sprawdzane podczas całego cyklu produkcyjnego. Uczniowie wysłuchali informacji dotyczących firmy, laboratorium i asortymentu czyli taśmy samoprzylepne, akcesoria malarskie i budowlane: wałki malarskie, pędzle, mieszadła, łaty i poziomice. W trakcie wykładu uczniowie brali czynny udział w dyskusjach co skutkowało otrzymaniem upominków w postaci akcesoriów malarskich. Przeprowadzony został także test przyczepności taśmy na ościeżu drzwi oraz w sali budowlanych zajęć praktycznych.

Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali firmowe gadżety w postaci torby z prókami taśm malarskich, a szkoła pozyskała nowatorskie wałki z mechanizmami obrotowymi (przed szkoleniem otrzymaliśmy różnego typu próbki taśm).