Odwiedzili nas

Szkolenie z firmy KNAUF

30 maja 2019 r. uczniowie klasy 2 a BSIS uczestniczyli w szkoleniu z systemów suchej zabudowy – tym razem wznosili ściankę z ościeżnicą. Szkoleniowiec - przedstawiciel firmy KNAUF (firma należy do czołowych dostawców materiałów budowlanych na całym świecie, w Polsce od 1990 r. są dostępne systemy: suchej zabudowy, ociepleń zewnętrznych i wewnętrznych, tynkarskie, glazurnicze, podłogowe z odpowiednimi materiałami i narzędziami) pokrótce przypomniał asortyment firmy i omówił materiały do wykonania sufitów podwieszanych na bazie przywiezionych dla szkoły materiałów.

Następnie wykonana została ścianka działowa w boksie sali warsztatowej z odpowiednim wzmocnieniem dla zamontowania przyszłych drzwi. Uczniowie chętnie zabrali się do pracy korzystając z objaśnień i podpowiedzi szkoleniowca. Ścianka powstała szybko i sprawnie a uczniowie wykazali się nabytymi w czasie zajęć praktycznych umiejętnościami. Zaprosiliśmy szkoleniowca firmy również w przyszłym roku, aby kolejni uczniowie mogli skorzystać z cennych rad i porad w zakresie suchej zabudowy.