Akcja "Tak pomagam"

Po raz kolejny nasza szkoła – KCEZ - wzięła udział w Ogólnopolskiej akcji Caritas Polska “Tak pomagam” w dniach 6 – 7 grudnia 2019 r. Akcja ta polega na zbiórce żywności o przedłużonym terminie ważności. Zebrane produkty są dostarczane Rodzinom najbardziej potrzebującym.

W ramach Wolontariatu chętna młodzież wraz z nauczycielami kwestowała tradycyjnie już w Carrefour Dąbrówka Mała. Dzięki ludziom dobrej woli zebraliśmy bardzo dużo produktów (wiecej niż w poprzedniej akcji), z których przygotowane paczki trafią do najbardziej potrzebujących w parafii Dąbrówka Mała.

Dziękujemy Wolontariuszom z klas technikum i szkoły branżowej oraz naszemu absolwentowi ze szkoły branżowej a także nauczycielom za poświęcony czas i serce.