Spotkanie z dziećmi z Ośrodka w Dąbrówce Małej

28 listopada 2019 r. w ramach stałej współpracy z Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym w Dabrówce Małej gościliśmy w naszej szkole grupę zaprzyjaźnionych z nami dzieci na zabawie Andrzejkowej.

W przygotowanej sali z balonikami, sprzętem grającym obsługiwanym przez naszych młodych adeptów zawodu rozkrecała się dyskoteka. Liczne wspólne tańce, zabawy, no i oczywiście lanie wosku upływały we wspaniałej, radosnej atmosferze. Również można było sprawdzić się w konkurencjach sportowych – np. w kreceniu hula – hop, rzutach piłeczkami do tarczy czy w skokach przez skakankę. Dla podreperowania sił i tym razem nie zabrakło słodkości. Nasze wróżki i pozostali uczniowie (oraz nauczyciele), którzy włączyli się do Andrzejkowej zabawy zapewnili dzieciom wspaniałą zabawę, która na pewno na długo pozostanie w pamięci przywołując uśmiech na ich twarzach.

IMG 20191130 WA0004
IMG 20191130 WA0005