Ślubowanie

6 października uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie.

Szanowni Młodzi Przyjaciele!
Jeszcze raz serdecznie witamy w gronie uczniów Katowickiego Centrum Edukacji Zawodowej.

Pamiętajcie: ”Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko” ( A. Einstein )

Życzymy Wam, aby Wasze wybory były właściwe, abyście zdobywali rzetelną wiedzę i umiejętności, rozwijali swoje pasje i zainteresowania. Nigdy nie traćcie wiary w siebie. Miejcie zapał i entuzjazm. Nie bójcie się marzeń, które motywują do działania i dodają siły.

Uroczysty charakter wydarzenia podkreślił wspaniały występ artystyczny ucznia klasy 2Ap Igora Pluty, który wykonał dwa utwory: Titanium D. Guetta oraz Walc II D. Szostakowicza.