KATOWICKIE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KATOWICACH

Ogłoszenia

Konkurs edukacyjny Mistrz Chemii i Fizyki

Konkurs edukacyjny Mistrz Chemii i Fizyki

Fizyka i chemia należą do Twoich ulubionych przedmiotów? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Możesz zatem wykorzystać swój talent i zawalczyć o nagrody o wysokiej wartości oraz o tytuł Mistrza!
Takie możliwości oferuje konkurs Mistrz Chemii i Fizyki rozgrywany w serwisie edukacyjnym Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na wybrane z listy tematy. To świetna okazja do utrwalenia posiadanej już wiedzy, a także zgłębienia nowych zagadnień.

Rywalizacja rozpoczyna się na początku czerwca i potrwa do końca sierpnia. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki
Szanse na zdobycie nagród są wyjątkowo wysokie! Nagrodzonych zostanie aż 100 najlepszych uczestników. A nagrody osiągają nawet wartość 2 tysięcy złotych!

Do zdobycia są zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Można je przeznaczyć np. na naukę języka obcego albo na nadrobienie zaległości w dowolnym przedmiocie szkolnym.

Dołącz do konkursu już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki może być Twój!

Konkurs edukacyjny Mistrz Chemii i Fizyki
tabela