Uroczystości

50 Turniej Budowlany "Złota Kielnia"

50 Turniej Budowlany „Złota Kielnia” dla okręgu śląskiego został przeprowadzony w Zespole Szkół Budowlano -Ceramicznych w Gliwicach. W Turnieju brało udział 63 uczniów ze szkół budowlanych zgłoszonych w 6 okręgach. W zawodzie murarz- tynkarz (wykonywanie robót murarskich i tynkarskich) KCEZ reprezentowali uczniowie: Kamil i Szymon z klasy 3 ap Branżowej Szkoły I stopnia a w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (montaż systemów suchej zabudowy): Artur i Mateusz z tej samej klasy. Dla chłopaków była to dobra okazja na sprawdzenie poziomu swojej wiedzy i umiejętności przed czekającymi ich w czerwcu egzaminami. Zadania turniejowe obejmowały część testową: 40 zadań na 60 minut i część opisową na 30 minut.